Cosmegram instaliftkrem – siyah maske

20 dakika da siyah noktalardan kurtulun

Yıllardır cildinizde yer alan siyah noktalardan artık kurtulmanın zamanı geldi. Elbette ki şimdiye kadar pek çok farklı ürün denediniz. Bazılarından olumlu sonuçlar alsanız da sizlere yardımcı olmayanlarda olmuş olabilir. Kullanımı basit ve sizlere cilt yumuşaklığı sunacak bir ürün istiyorsanız, dr masuku siyah maske ile tanışabilirsiniz.

Dr masuku nedir?

Doğru kullanılması ile birlikte siyah noktalardan kurtarabilecek şekilde formüle edilmiş olan bir cilt bakım, cilt temizleme ürünü olarak tanımlanabilir.

  • Cildinize yumuşaklık, pürüzsüzlük ve temizlik kazandıracaktır
  • Yaşlılık belirtilerinde de olumlu etkileri bulunurken, kırışıklıklar, şişlik ve kızarıklıkları önlemekte yardımcıdır
  • Cildinizde bulunan toksinleri dışarı atarken, ölü deri temizliğinde de etkili bir yardım sunmaktadır
  • Siyah noktaları ortalama 20 dakika da ortadan kaldırabilecek bir etkiye sahip olurken, elbette ki bulunan siyah nokta derecesine göre bazı kişilerde farklı süreçte farklı etkiler ortaya çıkabilmektedir

siyah maske

Kullanımı nasıldır?

Kullanım yukarıda da bahsettiğimiz gibi oldukça basittir. İlk olarak, beraberinde verilen cosmegram krem  solüsyonu yüze uygulanması gerekiyor. Yağdan, toz ve kirden arındırılmış cilde uygulanan solüsyon 5 dakika bekletilerek, gözeneklerin açılması sağlanacaktır. Daha sonra Dr masuku siyah maske içeriği siyah noktaların bulunduğu noktalara uygulanarak, 20 dakika bekletilir. 20 dakika sonrasında masuku kuruduktan sonra çıkarılarak, cilt toniği ile birlikte temizlik gerçekleştirilerek, işlem sona erdirilmektedir. Böylelikle artık daha temiz, yumuşak, pürüzsüz bir cilde sahip olabileceksiniz.

Ürün seçimi

Maalesef günümüzde kozmetik ürünlerinde pek çok sahte ürün piyasada bulunmaktadır. Sizlerde acvit siyah maske seçimlerinizi yaparken, orijinal ve faturalı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Hologram kontrolü yapılmış gerek ürünlerden seçim yaparak, olası cilt problemlerinden uzak kalabilirsiniz. Ürün kullanım sonrası beklenmeyen etkiler oluşmasından sonra ise bir cilt uzmanına danışarak, profesyonel destek alabilirsiniz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.