Cursed Dizi Karakterleri ve Konusu

cursed dizisi

Merlin’den hatırladığımız Kral Arthur efsanesindeki gölde yaşayan büyücü kıza odaklanan Cursed dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.Dizi de ormanın derinliklerinde, krallıklardan uzak kendilerine ait bir bölgede yaşayan Nimue ve kabilesini anlatıyor.

Kabilesi tarafından küçüklüğünde yaşadığı olaydan sonra lanetli cadı kız olarak anılan Nimue’ den insanlar çok korkmaktadır.Kendi kabilesinden bile dışlanan cadı kız onun için yaratılmış olan bir kılıcı bulduktan sonra bunu büyücü Merlin’e ulaştırmaya karar verir.Ona bu macerasında savaşçı Arthur eşlik eder.

cursed oyuncuları

Dizinin başrolün de 13 Reasons Why dizisinde Hanna karakteriyle tanınan isim Katherine Langford bulunuyor ve Merlin karakterini ise Gustaf Skarsgard canlandırıyor.Ancak bizce eskiden çekilmiş Merlin dizisindeki gibi bir oyuncuyu alsalar daha güzel olabilirdi.

Cursed 2.Sezon Ne Zaman ?

İmdb üzerinden güzel bir puanı yakalayan fantastik dizinin 2.sezonuyla devam etmesi bekleniyor.Şuan da gelen bir haber olmasa da devam ederse muhtemelen Cursed 2.sezonu Ağustos 2021 de yayınlanacaktır.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir