Alışveriş Rehberi

Doğru mezuniyet elbisesi nasıl seçilir?

Mezun olmaya sayılı günler kaldı! Morhipo MAG ekibi, bu özel gece için doğru elbiseyi seçmenin püf noktalarını veriyor.

Doğru mezuniyet elbisesi nasıl seçilir?;Mezuniyet Elbiseleri,Mezuniyette ne giyilir ortaokul,Mezuniyette giyilen kıyafetin adı, gibi bir çok sorunun cevabı burada.Yılın en heyecanlı gecesine geri sayım başladı! Herkes mezuniyet gecesini içinde güzel hissettiği bir elbiseyle unutulmaz kılmak ister. Morhipo MAG ekibi, mezuniyet elbisesi seçerken dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyet Elbiseleri
Mezuniyet Elbiseleri

Mezun olmaya sayılı günler kaldı! Morhipo MAG ekibi, bu özel gece için doğru elbiseyi seçmenin püf noktalarını veriyor. Mezuniyet elbisesi seçerken, yapılması gerekenler listesinin ilk sırasında vücuduna uygun elbiseyi seçmek yer alıyor. Vücudunda öne çıkmasını istediğin noktaları gösterecek, gizlemek istediğin kısımları kapatacak elbiselere yönelebilirsin. Bir diğer önemli nokta ise kendine yakışan rengi keşfetmen. Cilt alt tonunu öğrenerek hangi rengin hangi tonunu seçeceğine çok daha doğru bir şekilde karar verebilirsin. Elbise seçiminde kararını verirken en belirleyici özellik ise trendler!

Peki nedir bu trendler?

Mezuniyet Elbiseleri;Yeni sezonda herkezin aradığına cevap verecek bir trend muhakkak var. Tek yapman gerekli olan beğendiğin bir trendi kendi stiline uydurman. Romantikler için bu yıl yine bir hayli fazla çiçek deseni mevcut. Baharın gelmesi ile çiçekler doğada olduğu gibi giysilerde de ortaya çıkıyor ve zamanı hiç geçmiyor. Risksiz bir seçim olarak kullanabilirsin. Eğer iflah olmaz bir romantiksen, özellikle tek kollu volanlı elbiseler de tercihin olabilir.

Mezuniyet Elbiseleri;Danteller biraz feminen biraz da vintage hissetmek isteyenlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ancak unutmamakta fayda var; dar ve dantel olan giysiler, uzun danslarla devam edecek geceler için biraz hassas sayılabilir ve pek de rahat olmayabilir.

Bu gece için en iddialı tercihlerden biri ise payet. Baştan aşağı olmasa da, payeti yalnızca bir bölgesinde kullanan veya maskülen bir tulumun payetle süslenmiş versiyonunu giyebilirsin. Unutma, tek parça daima daha uzun gösterir.

Sezonun en iddialı ve en güncel trendlerinden bir diğeri ise büzgülü veya sıkı piliseli elbiseler olurken, diğer popüler trend ise batik. Partiler için uygun değil gibi görünse ve fazla bohem bir hava sahip olsa da batik desenini geceye uydurmak mümkün. Alternatif görünmeyi sevenler bu deseni değerlendirebilir.

Sezonun trend renkleri neler?

Elbisenin modeli kadar renk seçimi de önemli. Bu sene listenin en başında living coral var! Capcanlı bir mercan rengi, göz kamaştıran fuşya, insanın içini ısıtan sarı, enerji veren turuncu tonları, sadeliği sevenlerin yeni favorisi olacak lila ve toz pembe bu yılın favori renkleri arasında.

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu