Elite 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

ELİTE DİZİ OYUNCULARI

La Casa De Papel’den sonra İspanya yapımı olarak Netflix de çok sevilen Elite dizisi 4.sezon için yapımcılarından onay almayı başardı.Gençlik dizisi sevenler için keyifle izleyecekleri bir yapım.

Elite’nin ilk sezonunda okullarının bir kaza sonucu çökmesinden sonra 3 öğrenci de zengin bir okula transfer edilmişti ve yeni hayatlarına alışmak onlar için çok zor olur..Yeni arkadaşlarıyla yaşadıkları çatışmalar ve olaylar gizemli hikayelerin yaşanmasına sebep olur.Okulda yaşanan bir cinayet sonrası herkes katilin peşine düşer ancak dizinin 2.sezonun da ipuçları yerlerine oturmaya başlar.

Daha sonra 3.sezonuyla devam eden yapımda bu defa farklı bir cinayet olayına dokunmuş ve öğrencilerin kendi içlerinde verdiği mücadeleyi anlatıyor..Elite 4.sezon için henüz net bir bilgiye ulaşamadık ve korona virüsten dolayı dizi onayını almış da olsa çekimler yapılamıyor.Bu yüzden yeni sezon için ne kadar heyecanlı olsak da başlaması 2021 sonlarını bulacak gibi..

Elite 4.sezon dizisinin çekimlerine de Temmuz aylarında yeni kadroyla birlikte başlandı ve gelen ilk fotoğrafı da sizlerle paylaşıyorum.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir