İlişkiler

Erkekleri baştan çıkaran sözler İle Erkekleri baştan çıkaran mesajlar

Yazılı Mesajlaşma Yoluyla Bir Adamı Nasıl Baştan Çıkarırsınız?

Erkekleri baştan çıkaran mesajlar,erkeği baştan çıkaran telefon mesajları,erkeği baştan çıkaran sözler mesajlar,sizde sevgilinizi baştan çıkartacak mesajlar atmak istermisiniz.

Erkekleri baştan çıkaran sözler

Erkekleri baştan çıkaran mesajlar
Erkekleri baştan çıkaran sözler

Yazılı Mesajlaşma Yoluyla Bir Adamı Nasıl Baştan Çıkarırsınız?

Hayatınızda bir kez, bu adamla tanışırsınız ve içsel Eros içinizde uyanır. O kadar çekici ki, onun seni istemesini çok istiyorsun. Ve tahmin et ne oldu, gerçekten yapabilirsin. Modern teknoloji harikasına girin – metin mesajları. Evet, erkeğinizi ateşli, eğlenceli ve sıcak kısa mesajlarla baştan çıkarabilir ve onun size bağlanmasını izleyebilirsiniz. Erkek arkadaşınızı baştan çıkarmak sadece gecenizi sıcak hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

“Seni soyan her zaman sözlerdir.” – Shahir Zag

Bazı kadınlar, baştan çıkarma sanatına kolaylıkla alışabilir ve bir erkeğin, sadece birkaç göz ile elbiselerini yırtmak istemesine neden olabilir. Bazıları için o kadar kolay olmayabilir. Kendinizi güvensiz ve utangaç hissedebilir ve aynı zamanda kendinizin bilincinde de hissedebilirsiniz.

Eğer bir ilişki içindeyseniz, ikiniz de birbirinize o kadar alıştığınız için daha da zor olabilir, bu ‘seni şimdi istiyorum’ anları gitgide daha az görünür. Bununla birlikte, erkek arkadaşın veya kocanla harika bir seks hayatına sahip olmak hayatına zing katacaktır ve biz, seks hayatının kontrolünü eline almana ve erkeğinin seni  istemesine yardımcı olmak için buradayız. Basitçe, konuşmadan bile telefonda baştan çıkararak!

Bir erkeği uzun mesafeden baştan çıkarmak mümkündür.

‘Sexts’ Göndermeden Bir Adamı Metin Mesajlarıyla Nasıl Baştan Çıkarabilirim?

 • Ya beni azgın ve sürtük olarak düşünürse?
 • Ya bu tür mesajlaşmayı sevmiyorsa?
 • Ya hiç mesajlaşmıyorsa?
 • Daha da kötüsü, ya metinlerimi arkadaşlarına gösterirse?

Bu sorular üzerinde tartışıyorsunuz çünkü itibarınız söz konusu ve kimse kendini aptal yerine koymaktan hoşlanmıyor. Artı, senin şehvetli ve çaresiz olduğunu düşünürse endişeleniyorsun. Sizden haber alıyoruz! Sözlerinle bir adamı nasıl baştan çıkaracağını bilmelisin.

Bu gibi durumlarda, erkeğinizin dijital flört etmeye açık olduğundan emin olmak her zaman daha iyidir – ve size söyleyelim, öyle. Aile ve ilişki konularında uzmanlaşmış bir klinik psikolog olan Barbara Greenberg PhD’ye göre , “Büyük olasılıkla, konuşmaya devam ederlerse ve çok fazla gecikme olmadan yanıt verirlerse, aşkınız sizin üzerinizdedir.” Bu hemen hemen senin ipucun olacak!

Erkekleri baştan çıkaran sözler

Erkekleri baştan çıkaran sözler;Yapılacak bir sonraki en iyi şey kelimelerin hassas bir denge seçmek olacağını ‘üzerinde oyun flört’ ve ‘seksi‘ yerine ‘kirli‘ den ve ‘müstehcen’. Bu şekilde, baştan çıkarıcı metin mesajlarınız iki amaca hizmet eder – birincisi, birbirinizi garip ve utanç verici bir durumdan kurtarırsınız ve daha da önemlisi, onu tahrik eden baştan çıkarıcı bir ruh haline sokarsınız (o türden biri olmasa bile) mesajlaşma).

Bayanlar, işte bir erkeği baştan çıkarmak ve anında dikkatini çekmek için en sıcak 20 kısa mesaj koleksiyonu. Ve bunlar çıplak fotoğraflar değil – kim bilir, mobil ekranında yanıp sönen göğüslere bile hazır olmayabilir. Bu yüzden flörtlü oyna, kirli değil.

Bir Erkeği Baştan Çıkarmak ve Onu Açmak İçin En İyi Sözler

“Seni soyan her zaman sözlerdir.” – Shahir Zag

 

Çıplak özçekimlerde kendinizi ‘imkansız’ olarak göstermeden birisini baştan çıkarma fikrini reddetmeden önce, dikkatlice hazırlanmış sözlerinizi okuyarak erkeğinizi zihninde görüntüler oluşturmanın kelimelerin ötesinde baştan çıkarıcı olduğunu size temin edelim.

Ardından gelen beklenti, oluşan heyecan ve paylaştığınız yakınlık, erkeğinizi cinsiyetler ve çıplak resimler dışında yaratıcı alternatiflerle etkilediğinizde çok daha belirgindir.

Romantik uzmanlar, sıcak sözler mesajlarının ön sevişme gibi olduğunu söylüyor. Sizi gelecekteki eylemler için baştan çıkarıcı ve seksi bir havaya sokarak ısınmanıza yardımcı olurlar. Genellikle cilveli ve eğlencelidirler ve sağlıklı cinsel gerilim oluşturmaya yardımcı olurlar. Ve hayır, klas itibarınızı tehdit etmezler. İşte size umutsuz görünmeden kısa mesajlarla nasıl baştan çıkarılacağı.

Onun hakkında düşündüğünüzü bilmesini sağlayın : Eğer erkeğinizin açılmasını ve sizi düşünmesini istiyorsanız, onun da açık olduğunuzu bilmek ve onu düşünmek istemesi doğaldır. Öyleyse bunu ona bildirin. Daha önce harika buluşmalarınız (veya geceleriniz) olduysa, mesaj atabilirsiniz: “Hey, seni düşünmeden edemiyorum.” Veya “Dün gece harikaydı, bunu düşünüyordum.”

 1. Asla doğrudan kelimeleri söylemeyin: Baştan çıkarma sanatı, asla doğrudan “Ben çıkmak istiyorum” demediğinizi belirtir. Bu seksi fikri her zaman aklına koymayı deneyebilirsin. Onun yerine seni çıplak düşünmesine izin ver – “Tanrım, ne yorucu bir gün. Giysilerimi çıkarıp battaniyeme girmek için sabırsızlanıyordum. Tabii yanımda seninle! “
 2. Küçük bir oyun oynayın: Lisede Doğruluk mu Cesaret mi oyununu oynamış olmalısınız. Yatak odanıza geri getirin. Ona “Bir yatak odasında yalnız olduğumuzu varsayalım, sence ne yapmalıyız?” veya “Bu geceden sonra ne yapmamızı istiyorsunuz?” Aklını hızlandıracak. Hiç oynamadığım bir şeye ne dersin ?
 3. Fikrini sorun: Daha yaramaz bir adım atın ve “ Yeni bir iç çamaşırı almayı düşünüyordum . Dantel veya saten tenime iyi gelecek mi? ” Kafasındaki iç çamaşırlı ve iç çamaşırsız sizden dışarı çıkmakta zorlanacak.
 4. Onu bir fotoğrafla kızdırın: Hangi iç çamaşırının size yakışacağını anlattığında, onu dolabınızdan çıkarmayı deneyin. Birkaç mum, şarap, karıştırılmayı bekleyen bir çarşaf ve önerdiği iç çamaşırlarıyla seksi bir zemin hazırlayın. Ancak çıplak fotoğraflar göndermekten kaçının – baştan çıkarıcı değiller ama yıkıcı olabilirler. Ona mesaj atarak, “Denemek için sabırsızlanıyorum.” Bu ona görsel bir zevk verecek. Şanslar orada hemen sana koşacaktı
 5. Tatlıları getirin: Çikolata şurubu, çırpılmış krema veya çilek gibi yiyecekler başlıca seks metaforlarıdır. Bu yiyeceklerin bir resmini tıklayın ve “Bunları nereye koyacaksınız?” Diye sorun. Pekala, bir dahaki sefere bir şans yakaladığında, bunu nereye koymak istediğini sana gösterecek.
 6. Onun fantastik kadınını canlandırın: Herkes kadın seks modeli hakkında gizlice fanteziler kurar. Ona ve fantastik kadınını ve metnini sorun, ” Ben … gibi giyinirsem nasıl hissedeceğini merak ediyordum .”
 7. Esnekliğinizi gösterin: Dikkatini çekmek istiyorsanız, onu vücudunuza doğru çevirmeyi deneyin. Ona söyle, “Yoga ve aerobik seanslarının işe yaradığını biliyorsun, beni en esnek halimde görmek ister misin?” Kesinlikle tüm bu pozisyonlarda sizi düşünecektir. Hedef uyarılma: ulaşıldı
 8. Ona bir hediye kartı gönderin: Bir süredir birbirinize kısa mesaj gönderiyorsanız ve tüm dikkatini üzerinize çekiyorsanız, “Bu kısa mesaj bir hediye kartıdır. İstediğin zaman kullanabilirsin ve ne yaparsan yap. ” Onu ne kadar çabuk görmek istediğinize bağlı olarak geçerlilik süresini ekleyebilirsiniz.
 9. Dürüst olun: Bazen düz tutmak ve onun sizin için aşağıda zayıflamasını izlemek iyidir. Baştan çıkarıcı bir metin ekleyin, “Bildiğiniz gibi, şu anda iç çamaşırı giymiyorum.”
 10. Seni fena halde istemesini sağla: Anın sıcağında ona baştan çıkarıcı bir mesaj göndermek, bir adamı her şey gibi tahrik eder. Ona mesaj atarak, “Bir elimle yazıyorum çünkü diğer elim meşgul. ”O mesajı alır . Şu anda aklınızda. Bunu pantolonunun içinde hissedebiliyor. Sözlerinle onu baştan çıkarıyorsun
 11. Onu rüyalarınızdan geçirin: “Hey, dün gece seksi bir rüya gördüm. Sen oradaydın. ” Bunu mesajla ve şımarık ayrıntılar için seni rahatsız etmesini izle
 12. Birlikte hareket edin: İkiniz de özellikle seksi sahnelerle birlikte bir film izlediyseniz, ona mesaj atın: “Filmden o sahneyi hatırlıyor musunuz? Bir gün onu canlandırmaya ne dersiniz?” Bonus olarak, performansınızdan sonra her zaman ondan bazı ‘ödüller’ düşünmesini isteyebilirsiniz.
 13. Ona buluşma yerinizden bahsedin: “Belki de bu gece uzun bir yolculuğa çıkmalıyız, ne dersiniz?” O da sizi özlüyorsa, harika bir yolculuk yapacaksınız.
 14. Emojiye gidin: Onun sizi özlemesini istediğinizde ancak kelimeler yetersiz kaldığında, ‘göz kırp’, ‘patlıcan’ veya ‘dudaklar’ gibi bazı belirgin ifadeler gönderin. Ancak flört gurusu Debra Goldstein’a göre dikkatli olun, “İfadeler idareli bir şekilde kullanılabilir. İfadelerin aşırı kullanımının bir anlaşma bozucu olduğunu söyleyen birçok kişi tanıdık. “
 15. Onu heyecanlandırın: “Spor salonunda egzersiz yapmayı sevdiğinizi biliyorum. Daha sonrası için biraz enerji tasarrufu yapmayı deneyin. ” Bu çok daha ateşli ve seksi. Spor seansı boyunca gülümseyecek. Ve size seksin kalori yaktığını söylemiş miydik? Birlikte egzersiz yapmanın cinsel yaşamınızı da iyileştirdiğini biliyor musunuz?
 16. Şu iltifatı kullanın: “Taktığın kravatı seviyorum. Bir gün kullanmak ister misin? ” İşler iyice kızıştı. Size cinsel olarak takıntılı hale gelebilir!
 17. Cezalandırın: “Sizinkini gösterirseniz size benimkini de gösteririm.” Whoa. Birbirinizin yeni cep telefonlarını veya en son seyahat fotoğraflarını veya sürpriz hediyeleri hedefliyor olabilirsiniz, ancak ikiniz de kelime oyununun hedefini vurduğunu biliyorsunuz.
 18. Duş metni: Her zaman işini yapan eski güzel bir numara gibi. Ona, “Uzun bir günün ardından duşa girmeye gittim.” Diye gönderin. Kafasında işler kirlenecek. Ve senin de
 19. Havadan yararlanın: Soğuksa, “Hey, dışarısı çok soğuk. Keşke beni ısıtabilseydin. ” Eğer sıcaksa, “Çok sıcak. Havuza dalmak ister misin? ” Hava pek çok şekilde oynanabilir!
 20. Grinin elli tonu : Grinin elli tonundaki bu çizgileri kullanın ve onu çılgına çevirin
erkeği baştan çıkaran sözle

Birçok ilişki uzmanı, yazılı mesajlaşmanın flört etmenin ilk adımı olduğuna inanıyor . Hatta bazıları bunu yeni arama olarak adlandırıyor. İnsanlar, diğerlerinin yüzüne söylemektense baştan çıkarıcı metin mesajları göndermeyi tercih ederler çünkü çok daha rahat ve daha az korkutucu görünür. Ancak sıcak metin mesajları göndermek, geçici duyusal deneyimden daha büyük bir amaca hizmet eder.

Erkek arkadaşınızı baştan çıkarmanın yolları

Artık erkeğinizi ona mesaj atarak nasıl baştan çıkaracağınızı bildiğinize göre, önünüzdeyken onu nasıl baştan çıkaracağınızı bilmek ilginizi çekebilir. Pekala, sıcak ve buharlı bir seans havasındaysanız ve onu ilk hareket eden kişi olması için baştan çıkarmak istiyorsanız, aşağıdakileri deneyebilirsiniz –

Erkekleri baştan çıkaran hareketler Nelerdir

 1. Kapıya kısmen çıplak cevap verin: Onu bekliyorsanız, geldiğinde kısmen ya da tamamen çıplak olmak iyi bir fikir olabilir. Veya şeffaf bir şeyler giyin. Ya da düşük boyunlu rahat bir tişörtün altında sütyensiz gidin. Neye karar verirsen ver, kapıda o olduğundan ve yalnız olduğundan emin ol
 2. Ona dokunarak alay edin: Parmaklarınızı karnının üzerinde gezdirin, kasıklarına hafifçe dokunarak yavaşça kaslarında gerginlik oluşturun. Orada bırak ve tekrar yap
 3. Onun önünde mastürbasyon yapın: Erkekler kadınların kendilerine dokunduğunu görerek kesinlikle tahrik oluyorlar . TV izlerken, elinizi külotunuzun altına kaydırın ve bir an olsun ona bir göz atın. Hemen sana atlayacak!
 4. “Hiç sahip olmadım” oyununu oyna: Birkaç seksi ve cüretkar soru üzerinde çalış ve bu oyunu erkek arkadaşınla seks hayatına renk katmak için oyna
 5. Gelişigüzel bir şekilde sütyeninizi çıkarın ve bir kenara koyun: Bir kadının sütyenini çıkardığını görmek, erkekler için direnmek zordur. Ve sonra hareket ettiğinizde ve mal varlığınız biraz zıpladığında – ellerini uzun süre senden uzak tutamaz!
 6. Evde külot olmadan dolaşın: Onu arzuyla terletmek için diz boyu bir elbise giyin ve evde külotsuz çalışın. Ama bunu bildiğinden emin olun!
 7. Gözlerinizi kullanın: Klasik. Sadece istediğinizi gözlerinizle iletin. Bırakın konuşmayı gözleriniz yapsın!
 8. Alt dudağınızı ısırın: Dudaklar her şeyin başladığı yerdir! Mesajınızı iletmek için dudaklarınızı kullanın ve alt dudağınızı ısırarak dikkatini çekin

Erkekler sapkınlıkları sever , buradan bir parça okuyun. Gerçekten bir erkeğin içindeyseniz ve onu daha fazla tanımak istiyorsanız, o zaman metin mesajlarınızı akıllıca seçmelisiniz.

Debra Goldstein, Olivia Baniuszewicz ile birlikte yazara göre, bir Flirtexting , “Manifatura kalma yeni bir ilk adımdır. Ne ve ne zaman geri yazacağınız, ilişkinizin kaderini kolayca belirleyebilir. Bu nedenle, metninizin, yani siz, diğerlerinden dışarı çıkması için üzerine biraz gerçek düşünce koymak çok önemlidir. ”

Hadi şimdi erkeğinizi baştan çıkaran sözler ile etkilemeye gidin ve erkeğinizin başını döndürün.

Filiz Yalnışer

Bir tercümenin sadece kelimelerden ve dil bilgisinden değil de bir ruhun yansımasından ibaret olduğunu düşünüyorum. Bunun hissedilebilmesinin de ancak etkili yapılmış bir tercüme ile vücut bulacağına inanıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu