İlişkiler

Eşim beni aldatıyor mu?Kocanızın Bir İş Arkadaşıyla Sizi Aldattığına Dair 15 İşaret

Eşimin beni aldattığını düşünüyorum,Eşim beni aldatıyor mu ,Kocam beni aldatıyor mu nasıl anlarım,Aldatan erkek Psikolojisi nasıl olur gibi sorular çok fazla.

Eşim beni aldatıyor mu

Büro işleri, rapor edilip yakalanmasa da her zaman bir gerçeklik iken, son zamanlarda asli niteliği değişti. Ancak kocanızın sizi bir iş arkadaşıyla aldattığına dair işaretler her zaman aynı olacaktır.

Daha önceleri en yaygın ofis sadakatsizliği türü, erkek patronlar ile daha düşük rütbeli çalışanlar arasındaydı, hatta tam tersi, son eğilim iş arkadaşları arasındaki ilişkilerdir.

İş eşi terimini duydunuz mu? Çalışma saatlerinin çoğunu birlikte geçiren ve neredeyse evli bir çift gibi davranan karşı cinsten iki kişi hakkındadır.

Hatta yakınlık ve şefkatin ince imaları bile gösterebilirler, ancak bu çoğunlukla romantik değildir. İşle ilgili sohbetlerden, kişisel ve ailevi meseleleri tartışmaya devam ederler ve daha farkına varmadan birbirleriyle evlilik ilişkileri hakkında konuşmaya başlarlar.

Niyet masum olabilir, belki de diğer cinsiyetin kendilerine eşleriyle ilgili tavsiye vermesini, diğer cinsiyetin bakış açısını almasını istiyorlar ama çoğu zaman bu yakınlık, birbirlerine karşı duygular geliştirmelerine neden oluyor.

Eşim beni aldatıyor mu İşyerinde Aldatma

Çoğu durumda, sevginin romantik bir ilişkiye dönüşmesi an meselesidir ve gerçekten bir ilişki içinde olmak istemeseler bile, bir ilişkiye girerler. İşyerindeki işler bir gerçektir ve farkında olabileceğinizden çok daha yaygındır.

İnsanlar iş arkadaşlarında rahatlık ve sempatik bir kulak bulur ve bu paylaşım daha derin duygulara dönüşür.

Eşleri kendileri için giyinmezken, iş arkadaşları giyinirken, meslektaşlarının gözünde önemsendiklerini ve takdir ettiklerini hissettikleri eşleri tarafından kabul gördüklerini düşünürken düşünün. Ve sonra bu yeni yakınlığın heyecanı var, taze bir esinti gibi gelen bir kişi.

Kendilerini en fazla bunun duygusal bir mesele olacağına ve çizgiyi aşmayacaklarına, ancak bunu nasıl ve ne zaman yaptıklarının farkında olmasalar veya kontrol sahibi olamasalar bile ikna ederler.

Bu, birbirine yakın çalışan iki kişinin en büyük sorunu, sonunda bir ilişki yaşıyorlar. Partnerinizin bir meslektaşıyla işte kopya çektiğine dair işaretler var. Onları burada belirlemenize yardımcı olacağız.

İş Yerinde İşler Ne Kadar Yaygındır?

Ofis işleri sandığınızdan daha yaygındır. Hiç birinin fotokopi makinesinde veya çay istasyonunda biraz fazla zaman geçirdiğini veya çok sık gerçekleşen o el fırçasını fark ettiniz mi?

1. Nasıl başladığını bile bilmiyorsunuz

Ansızın ortaya çıkan gülümseme alışverişini ya da bir meslektaşınızın otoparkta gereğinden fazla takılan başka bir ya da belki iki iş arkadaşını örtbas etmeyi teklif ettiğini görmüş olmalısınız.

Bunların hepsi ya bir ilişkinin ya da bir ilişkiye giren bir ilişkinin küçük açık işaretleridir . İşyeri bugün evlilik dışı ilişkilerin yuvasıdır.

Uzun çalışma saatleri, iş gezileri, ekip çalışması gerektiren projeler ve sürekli etkileşim, hem erkekler hem de kadınlar için cazibenin üreme alanı haline geliyor.

Buna ek olarak, genellikle bir evliliğe sızan can sıkıntısı , sıçan yarışının getirdiği stres ve çocukların okula gönderilmesi gerektiği ve mutfak yangınlarının yakılması gerektiği için takip edilmesi gereken rutinin sıkıcılığı ve hakkınız var. evlilik dışı bir ilişki için karıştırın.

Tek eşliliği takip etmek zordur ve karşı cinsten bir iş arkadaşına sahip olmak, özellikle çekici ise ateşi ve yakıtı olması gerekenden daha yakın tutmak gibidir.

2. Terfi almak için bir ilişkiye girmek

Sıçan yarışının önünde olmak için, insanlar bir adım önde olmak veya bu terfiyi diğerlerinden üstün tutmak için fazladan zaman ve çaba harcarlar. Doğal olarak, zaman sınırlı bir meta ve bir birim haline geldikçe kendilerini aileden giderek daha uzakta buluyorlar.

Bu, erkeğin kendi oluşturduğu  bir durum olsa da kendini dışlanmış hisseder, kendini yalnız hisseder ve destek ve anlayış için meslektaşlarına döner. ‘ Sadece ATM olduğumu ve eve getirdiğim paradan başka bir şey istemediğimi hissediyorum ‘, sıklıkla kullanılan ve sempati duyulan bir söz bir ofis ilişkisinin başlangıcı olabilir.

İşyerinde ilişki yaşamak

3. Eşler, uzun süreli bir evlilikte genellikle yeterince takdir edilmediklerini hissederler

Çiftler birbirlerini hafife alırlar, sevgilerini ifade etme veya birbirleri için küçük şeyler yapma hareketlerini durdururlar. Aslında, bir şey olursa, en küçük hatalarda onlara daha da sinirlenirler çünkü, ortak nasıl bilemezdi!

5 ila 10 yıl ve daha uzun süredir evli olan çiftler, genellikle hızlı bir şekilde kusurları belirtirler ancak birbirleri için yapılan tatlı şeyleri kabul etmezler.

Ve sonra aynı şeyi dışarıda ve tanıdıkları ve rahat oldukları bir meslektaşlarından daha iyi bir yer arıyorlar.

Evli çiftler hem kişisel hem de mesleki sorumluluklarının artması nedeniyle birbirlerine zaman ayıramazlar. Birlikte değerli ve samimi zaman geçirmeyi unuttukları için, işyerinde sevgi ve kabul görmeye çalışırlar.

4. Yakınlık bir ilişkiye yol açar

Birbirleriyle yakın ilişki içinde çalışmak , gün boyunca içtikleri kokuyu solumak, öğle yemeğini paylaşmak ve birlikte çay ve kahve içmek, stresli çalışma ortamında o küçük keyif anlarını yaşatır.

Bu, iş arkadaşlarının birbirlerinin mutluluk kaynağı olduğu ve duygusal bir bağı beslediği anlamına gelir. Herhangi bir evlilik dışı ilişki, genellikle bir evliliğe eşlik eden küçük sıkıntılardan ve stresten uzaktır.

Geceleri ana kapıyı kimin kilitleyeceği, kimin PTM’ye katılacağı (her iki ortak çalışıyorsa), işe alınan yardım gelmezse kimin işten ayrılacağı konusunda savaşır. Ve sonra orada konularının bütçeleme, eşinin vb daha ilişkilendirmek hangi çift arkadaşlar.

Büro İşleri İle İlgili İstatistikler ve Gerçekler

Bugünlerde işyeri meselelerinin neden bu kadar sıradan olduğunu daha iyi anlamak için, işyeri işleri istatistiklerinden bazılarına hızlıca bir göz atalım.

 • İnsanların% 36’sı iş arkadaşlarıyla bir ilişkisi olduğunu itiraf ediyor
 • İnsanların% 35’i iş seyahatlerine çıktıklarında aldatıldıklarını itiraf ediyor
 • Bazı araştırmalar, işlerin yaklaşık% 60’ının genellikle işyerinde başladığını gösteriyor.
 • Ofis, spor salonu ve sosyal medya vb. İle birlikte işlerin genel olarak başladığı ilk 6 yerden biridir.
 • Daha fazla kadın iş gücünün bir parçası haline geldiğinden, işyeri romantizmi artıyor
 • İnternet ve teknoloji, işyeri işleriyle uğraşan kişilerin işyeri dışında bile iletişim halinde olmalarını mümkün kılmıştır.

Ofis işleri artıyor ve belki de artmaya devam edecek.

Ofis işleri nasıl başlar?

Eşim beni aldatıyor mu;Tüm bunların nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu parçacıkları takip edin!

 • Karşı cinsten (heteroseksüel çiftleri ele alırsak) sadece işle ilgili konularda birbirleriyle etkileşime giren iki meslektaşla başlar.
 • İşle ilgili şeyler hakkında konuşmaktan sonra, o sabah evde neler olduğunu, en sevdikleri yemeği, kahve ve çaylarını nasıl sevdiklerini, diğer parçaları birbirleriyle paylaşmaya başlarlar. Arkadaş olurlar
 • Birkaç ay geçtikçe, ilişki arkadaşlıktan biraz daha fazlası haline gelir. Birbirleriyle flört etmeye başlarlar, birbirlerinin hoşlandıkları ve hoşlanmadıkları şeylerle ilgilenirler, hatta belki de diğerlerinin en sevdiği renklerle giyinirler.
 • Özellikle birbirlerinin eşi veya partnerleri hakkında kişisel bilgileri paylaşmaya başlarlar. “Karım mizah anlayışımın kötü olduğunu düşünüyor”. Kocam aşk yıldönümümüzü unuttu ve bu gerçekten acıtıyor.
 • Nihayetinde duygusal destek fiziksel yakınlığa dönüşür ve ilişki başlar. İşte o zaman ortağınızın bir meslektaşıyla işte aldattığını gösteren işaretler netleşir
Eşim beni aldatıyor mu
Eşim beni aldatıyor mu Eğlence ve arkadaşlık flört etmeye ve bir ilişkiye girer

Kocanızın ofiste bir ilişkisi mi var?

Aldatma;Bu hafta beşinci kez tek başına yemek mi yiyorsun? Kocanız işte bu fazla mesai saatlerinde başka seçeneği olmadığını mı söylüyor?

Her seferinde telefonunu tuvalete götürüyor mu? Daha fit olmaya, görünüşüne daha fazla bağlı olmaya, her zamankinden daha fazla parfüm sıkmaya özen gösteriyor mu?

Bu sadece patronunu etkilemekle mi ilgili yoksa bir meslektaşına düşkün ve seni aldatıyor mu? Akıllı olun ve gerçeği akıllıca bulun! Kocanızın aldattığına dair genellikle görmezden geldiğimiz işaretleri okumayı öğrenin .

Kocanız bir dahaki sefere acilen gece geç saatlerde çalışması gerektiğini söylediğinde, onunla akşam yemeği yemek için ofise uğrayabilirsiniz. Eğer ofisteyse, bunun sürpriz akşam yemeği randevunuz olmasına izin verebilirsiniz. Ama orada değilse, biraz araştırma yapman gerekiyor. Panik yapmayın, her iki şekilde birlikte halledeceğiz.

Kadın meslektaşıyla yaptığı konuşmaya kulak misafiri olmaya çalışın. Bu sadece işle mi ilgili yoksa ikisi arasındaki fark edilebilir kimyası mı? Dikkatli olun, daha derine inin er ya da geç bir şey yakalayacaksınız.

Kocanızın Ofiste Bir İlişkisi Olduğunu Gösteren 15 İşaret

Kocanızın bir iş arkadaşınızla ilişkisi olduğu sonucuna varmadan önce , kocanızın işte hile yaptığına dair işaretleri kontrol etmelisiniz .

Aşağıda bazı ince işaretlerden bahsedilmektedir. Güveninizi kırmayacağını düşünebilirsiniz, belki istemez ama bu konularda kişinin hissettiği yüreğin yollarını ve dürtülerini bilmiyoruz.

1. Evde olduğundan çok işte vakit geçirmekten mutludur

Bu, ekstra çalışma saatlerini mutlu bir şekilde kabul ettiği ve gece geç saatte eve geldiği anlamına gelir. Sabah işe gitmek için çok heyecanlı görünüyor ve uzun çalışma saatlerinden şikayetçi değil. Bir işkolik gibi davranıyor .

Yapmakta olduğu işi sevdiği doğru mu, yoksa gizli iş ilişkisini gizlemek için bir numara mı? Bu küçük işaretleri gözlemlemeyi öğrenin. İşten yorgun değil de taze dönüyor mu?

Seninle yemeğini çabucak bitiriyor mu, telefonunda rahatlamaya başlamadan önce senin uyumanı mı bekliyor? Bu, kocanızın bir ilişkisi olduğuna dair kesin bir işaret.

2. Sizinle anlamlı bir konuşma yapmak için nadiren vakti olur

İş yerinde çok fazla zaman geçirmenin yanı sıra, sizinle derin ciddi konuşmalar yapmayı bile bırakacaktır . Onunla yalnız zaman geçirdiğinizde, işle ilgili bazı konuları gündeme getireceğini ve bu tür tartışmalardan tamamen kaçınacağını fark edeceksiniz.

Ona bir soru soracağından ve onun yalanlarını anlayacağından korkabilir. Dikkat edin, sözleri “Aramızda hiçbir şey olmuyor” diyebilir ama omuzlarını kontrol edin, gergin mi? Yüzü kızarmış mı?

Söyledikleri ve gördükleriniz iki farklı şey olabilir. İşaretleri okumayı öğrenin. Gergin omuzlarınız, kızarmış yüzünüz veya kaşınızda oluşan ter damlası başka bir mesaj yayınlayacak.

3. Onun ofisini ziyaret etme fikrine asla razı olmaz

Size ofisini ziyaret etmemenizi, patronunun bunu takdir etmeyeceğini veya işte aşırı meşgul olduğunu söylüyor. İşyerine onu şaşırtmak için gelseniz bile, rahatsız görünüyor ve sizden rahatsız oluyor.

Bu, işyeri işaretinde tipik bir aldatmadır. İlişki partnerinin sizi bir an olsun görmesini istemiyor.

Tabii ki asla onun ofis partilerine veya meslektaşları ile pikniklere götürülmüyorsunuz. Bu, kocanızın bir iş arkadaşıyla ilişkisi olduğunun açık bir işaretidir.

4. Artık sizinle işle ilgili şeyleri paylaşmıyor

İlişkinizin başlangıcında, kocanız işle ilgili dedikoduları, sorunları ve başarıları paylaştı. Bis patronlar, meslektaşları yaptıkları şakalar hakkında konuştu.

Belirli bir XYZ’nin nasıl harika olmadığı veya patronun ABC’yi nasıl seçtiği. Orada olmamalarına rağmen işyerindeki her Tom, Dick ve Harry’yi tanıyorsunuz.

Ama şimdi mesafeli görünüyor ve işle ilgili konuları paylaşmaktan kaçınıyor. Cevabınız evet ise, muhtemelen bir şeyler yanlıştır. Partneriniz işyerinde bir meslektaşıyla kopya çekiyor.

5. Görünüşüne çok fazla ilgi gösteriyor

Kocanız görünüşünde hem zamanı hem de enerjiyi fazladan çaba gösteriyor mu? Spor salonuna mı çarpıyor ve sürekli karnının etrafındaki o sarkıklığı ve kurtulması gerektiğini mi takıyor?

Yeni sakalı almak için salonda daha fazla zaman mı geçiriyor? Gömleklerinde kırışıklık istemiyor, ayakkabılarının parlamasını mı sağlıyor?

Birdenbire yeni bir moda saç kesimi yaptığında, çekici kıyafetler giydiğinde ve iş için yeni pahalı parfümler uyguladığında, muhtemelen bunu bir işaret olarak görmelisiniz.

6. Seni çok fazla sevgi ile duşlar

Birdenbire kocanız sizi çok daha fazla ilgi ve sevgi ile yıkamaya başladı . Size küçük hediyeler alıyor (belki aynı şeyden iki tane alıyor) yatakta romantik ve sizinle ilgili her şeyi övüyor.

Bu bir suçluluk işareti olabilir veya basitçe bu diğer yeni ilişkiden mutlu olabilir ve mutlu olduğunuzda çevrenizdeki diğerlerini de mutlu etmek istersiniz!

Bu, sizi aldattığının açık bir işaretidir ve bir iş arkadaşı olabilir.

7. Ev sorumluluklarından şikayetçi

Kocanız temel ev sorumlulukları konusunda bile rahatsız mı hissediyor ? Belki de ev işlerinde size yardımcı olmak veya aileyi ziyaret etmek için harcadığı zamanı boşa harcamayı sevmiyordur?

Bu iki soruya cevabınız evet ise, o zaman muhtemelen sadakatsizliğe düşkündür. Evde olmaktan nefret ediyorsa ve hatta çocuklarla daha az zaman geçiriyorsa, konuyu incelemelisiniz.

Eskiden sizi doktora götürür ya da market alışverişine götürürdü ama şimdi kesinlikle bundan kaçınıyor.

8. Sizi iş etkinliklerine götürmez

Bir ofis ilişkisi olduğu için, sizi ilişki partneriyle karşılaşabileceğiniz iş etkinliklerine götürmeyecektir. Bu nedenle, davet edilmiş olsanız bile, size eşlik etmekten sizi alıkoymak için bir mazeret uyduracaktır.

Eskiden giderdin ama artık gitmiyorsun. Ona sorarsan dayanıksız bir bahane uydurur ve sana sıkılacağını söyler.

Bu , bakmanız gereken mutlak bir kırmızı bayrak . Bu, kocanızın sizi bir iş arkadaşıyla aldattığının bir işaretidir.

9. Tutumunda büyük bir değişiklik var

Eşim beni aldatıyor mu
Eşim beni aldatıyor mu ?Tutumu tamamen değişiyor

Eşim beni aldatıyor mu;Çekici bir iş arkadaşıyla ilişkisi nedeniyle aniden son derece kendinden emin ve rahat göründüğünü fark edeceksiniz . Aynada daha çok gülümseyecek ve evde de daha kararlı olacak.

İlginizi Çekebilir: Doğru insanı bulmanın kolay yolları

Daha önce hiç dinlemediği bir müzik türünü ortaya koyardı, yemek konusundaki tercihleri ​​değişebilir. Fiziğini korumak için sadece salata yemeye başlayabilirdi.

Erken kalkabilirdi ama şimdi geç saatlere kadar cep telefonuyla uğraşıyor ya da televizyon seyrediyor

10. Eşyalarında kadınlarla ilgili şeyler buluyorsunuz

Gömleğindeki kadınsı kokuyu veya herhangi bir saç teli olup olmadığını kontrol edin. Ruj izleri bile. Belki son satın alma ayrıntılarını gösteren bazı faturalar.

Alternatif olarak, onun eşyalarında size ait olmayan şeyler bulabilirsiniz. Normalde aşıklar hatıra saklamayı severler, o tuhaf şeyi aramaya çalışırlar, belki bir kafeden alınmış bir makbuz, bir şarap mantarı.
Onunla yüzleşirseniz, savunmaya geçecek, belki de aşırı şüpheli olduğunuz suçunu size yükleyecektir, ancak sakin olun ve ona kurtardığınız şeylerin ayrıntılarını sorun.

11. Çok dikkatsiz görünüyor

Unutkan olur ve çoğu zaman dikkatsizdir . Az önce söylediğini tekrarlaman gerekebilir. Onunla konuşurken dikkati dağılmış gibi mi görünüyor?

Sadece başını salladı ama gerçekten dinlemediğini biliyorsun, bu zihninin ilişki partnerinin düşünceleriyle meşgul olduğunun bir işaretidir.

Çoğu zaman dikkati dağılır, dinlemez ve golf oynamaya gitse bile her zaman acelesi vardır.

12. Belirli bir iş arkadaşından takıntılı bir şekilde bahsediyor

Muhtemelen her gün belirli bir kadın meslektaş hakkında konuşmaya başlayacaktır. Size harika kişilik özelliklerinden, işindeki başarılarından bahsedecek ve yaptığını açıklamadan onu övmeye devam edecek.

Gözlerinde, bilinçli olarak silmeden önce yakalamanız gereken bir parıltı olacak. Onun için yeterince deli olduğunu bilin, o kadar ki bunun ne kadar garip olduğunu göremiyor.

Ona hayranlık duyuyor ve sürekli onu düşünüyor. Ayrıca cep telefonundayken ifadesini görüyor, istemsizce gülümsüyor mu?

13. Sayısız iş gezisi, programının bir parçası haline gelir

Her hafta, o hafta sonu bir iş gezisine çıkması gerektiğini size söyleyecektir . Bu yolculukların sıklığı artacak, belki sadece bir gecelik bir şey.

Sürekli seyahat etmeyi gerektiren bir işi olmadığı sürece, ilişki ortağıyla vakit geçirmek için iş gezilerini kullandığından emin olabilirsiniz.

İş gezileri ve neden bu kadar sık ​​gitmesi gerektiğini biraz sorgulayın ki sinirlenebilir. Bunlar, kocanızın sizi bir iş arkadaşıyla aldattığının işaretleridir.

14. İş arkadaşlarından hiçbirini tanımıyorsunuz

Kadın meslektaş dışında, diğer iş arkadaşlarından hiçbirini tanımadığınızı defalarca dile getiriyor.

Önünüze fasulyeleri dökebilecek diğer meslektaşlarıyla tanışmanızı istemiyor. Kocanızın işyerinde duygusal bir ilişki yaşama ihtimali vardır .

Sadece sizi işyerinden kancayla ya da dolandırıcılıkla uzak tutar. Eğer düşmekten bahsedersen, seni çok cesaretlendirir.

15. Eşim beni aldatıyor mu?Onunla tartışmalar son derece dramatik hale geliyor

Eşim beni aldatıyor mu
Eşim beni aldatıyor mu ?Her zaman kavgalara giriyor ve çok dramatik oluyor

Şimdi, hayatında çekici bir iş arkadaşı şeklinde yeni bir kişi olduğu için, onun için bir öncelik olmayacaksın. Böylece sizinle tartışmaya ve sizi eleştirmeye devam edecek.

İkiniz arasındaki tartışmalar son derece dramatik hale gelecek ve nihayetinde suç size düşecek. Bunlar, kocanızın sizi bir iş arkadaşıyla aldattığının işaretleridir.

Eşim beni aldatıyor mu İşyeri işleri nasıl sıkıntılı olabilir?

İşyeri işleri, evlilik ilişkinizi bazen tamir edilemeyecek kadar karmaşık hale getirebilir . Eşiniz aldatıldığını hissedecek ve ciddi güven sorunları yaşayacaktır.

Çift ilişkileri düşerken çocuklar acı çeker. Çoğu kez aldatılan partner derin bir depresyona giriyor.

Meslek hayatı da alt üst olabilir, işyeri işleri kişinin itibarını profesyonel olarak tamamen yok edebilir. Ve devam etmesi zor.

Ayrıca diğer şeyleri de düşün. İnsanlar yıllarca öğrenecek ve hakkında konuşacak. Siz, aileniz ve ilişki partnerinizin eşi, gerçek hayattaki pembe dizileri olacaksınız. Arkadaşlarınız, aileniz ve tanıdığınız hemen hemen herkes tarafından yargılanacaksınız. Evliliğiniz ayrılık veya boşanmayla sonuçlanabilir.

Kocanızı suçüstü yakalarsanız, iki seçeneğiniz vardır. İşleri bitirmek veya onunla birlikte çalışmak ve evliliğinizi kurtarmak için.

İkinci seçeneği seçerseniz, onunla yüzleşmeniz ve o ilişki partneri ile tüm bağlarını kesmesini sağlamanız gerekir. Mümkünse işini / işyerini değiştirmesini sağlayın. Bununla birlikte, kocanız iyileşmezse, o zaman içinizin rahat etmesini engelleyen böyle bir ilişkiden kurtulmak daha iyidir.

Danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Farkında olmayabilirsiniz ama depresyonda veya kontrol edilemeyen bir öfke hissediyor olabilirsiniz. Uzmanlarımız, hayatınızı ve evliliğinizi tekrar yoluna koymanıza yardımcı olacak. İyi şanslar!

SSS

1. Kocamın bir iş arkadaşını aldattığını nasıl anlarım?

Birdenbire iş yerinde giyinmeye özen gösteriyorsa, bolca parfüm kullanıyorsa ve sizi ofise uğramaktan veya ofis partilerine katılmanızı engelliyorsa, muhtemelen sizi bir iş arkadaşıyla aldatıyor demektir.

2. Kocamın meslektaşından hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarım?

Sık sık işyerinde bu yeni kız hakkında konuşuyor olabilir ve sonra aniden onun hakkında konuşmayı bırakabilirdi. Onun hakkında sorduğunuzda cevap vermekten kaçınıyor. Bu, meslektaşından hoşlandığının bir işareti.

3. Partnerim beni meslektaşıyla aldatmayı düşünüyor mu?

Bunu düşünüyor olabilir. Ama kişi fazladan bir evlilik ilişkisine girdiğinde, planladığı ve içine girdiği gibi değildir. Öyle olur bazen. Belki de önce fiziksel olana geçen duygusal bir olay .

4. Kocam bir iş arkadaşıyla çok arkadaş canlısıysa ne yapabilirim?

Arkadaşlıklar tamam ama hesabınızı tutun. Kocanızla flört ettiğini fark ettiniz mi? İş yerinde olup bitenleri takip edin ve kocanızın yakınlığı onaylamadığınızı fark etmesini sağlayın. Bu onu dikkatli tutar.

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu