İlişkiler

Gündelik Seks Yapmak Sağlıklı mı?

Gündelik Seks Yapmak Sağlıklı mı?,Günde 3 kez ilişkiye girmek zararlımı,Bir gecede kaç defa ilişkiye girilir,Kabul edelim, her birimiz kaçış ya da ara sıra gündelik seks seansı yapmaya cesaret etmiş ya da en azından hayal etmiş olmalıyız. Sıradan seks, yatak odasının en yaramaz sırlarının ve fantezilerinin gerçekleşmesine yol açabilir .

Gündelik Seks Yapmak

Çevremizde gündelik seks fikrine, sözde ‘ara sıra kaçışa’ tamamen aşık olan birçok kişi var … ve evet … birçoğu da grubun o kısmına ait ve “ona” ” Wham ” olarak atıfta bulunmak istiyor. bam teşekkür ederim hanımefendi, ”Benjamin Franklin’in sözleri gündelik seks hakkındaki görüşleri mükemmel bir şekilde özetliyor ve bunu“ Nadiren cinsel ilişkiyi sağlık veya çocuk için kullanın; Asla Aptallığa, Zayıflığa veya Kendinizin veya başkalarının Huzuru veya İtibarının Yaralanmasına. ” Ancak Bineesh Balakrishnan, “Ara sıra kaçmak sağlıklı mı? Ve ne sıklıkla bunun için girilmeli? ”

Saumya Tewari, tüm bunların “bunu nasıl idare ettiğinize ve ilgili diğer insanlarla iyi dengeleyip dengeleyemeyeceğinize bağlı” olduğuna inanıyor. Ara sıra kaçmak , zihninizi bazı şeylerden uzak tutabileceği için iyi bir şeydir. Bekar ve özgür olduğunuzda, sıkılma eğilimindesiniz ve sonsuza dek biraz değişiklik isteyebilirsiniz. Hridaan, Bineesh’in “rastgele kaçış” kelimesini kullanma şeklini seviyor. “Ara sıra oraya buraya kaçmakla ilgili bir sorun yok, çünkü bu hayatın devam etmesine yardımcı olabilir. Ancak dalgalanmalar maliyetli olabilir. Öyleyse, ‘Mr. ‘Cebinde emniyet,’ tavsiyesinde bulunuyor.

Günlük Seks

Lekha Menon, “Ve evet, ara sıra kaçışın sadece ara sıra olmasına izin verin, normal değil” diyor. Aman Singh, Lekha’nın, duygularımızı sekse bağlamaya başlamayana kadar, sadece vızıltı ve kandırmaca olduğunu söylediğine katılıyor . Açıkçası, flörtler iyidir. Yatakta daha iyi olursunuz ve diğer kişinin de iyileşmesine izin verirsiniz. Ve bunların hiçbiri tehlikede olmadan. Öyleyse, flörtler iyidir, ”diyor Aman ve ekliyor,“ Nasıl devam edilir? Biraz ‘koruma’ ve çok fazla irade gücü ile. Ve bazen karnınızda biraz alkol. ”

Ara sıra yapılan bir kaçamak kendi başına bir fırsat olur. Yağmurlu bir günde veya Nisan’ın aptal günlerinde! Fırsat size ne zaman gelirse gelsin, hangi yönden olursa olsun ateş etmeye hazır olmalısınız ”diyen Devraj Kalsi, ekliyor:“ Dünyada kaç kez veya ne sıklıkta buna sahip olmanız gerektiğini söyleyebilecek kimse yok. Her şey size ve hazır ortaklara bağlı. ”

Ara sıra kaçmak sağlıklıdır, “diğer kişiyle de anlaşana kadar. Raul Sodat Najwa, diğer kişi için de ilişki aynı anlama gelmeli ve her ikisinin de aynı platformda olması gerekiyor. Siddhartha Mishra, bazıları tercih ettiği ve bazıları ilişkilere öncelik verdiği için seçimin gerçekten bizim olduğunu düşünüyor.

Bineesh’in sorduğu soruya evet veya hayır diye genel bir cevap asla olamaz. Her zaman bağlıdır ve durumdan duruma ve zihniyetten zihniyete değişir. Ancak, “eğer düzenli bir ilişki içindeyseniz, bu eşinizi aldatmaktır” diye düşünüyor. Gaurangi, ilişkilerin birbirlerinden uzaklaşıp uzaklaşmadığını ve çok sayıda dalgalanmaya sahip olup olmadığını anlamak daha iyi.

Arkadaşlarla ilişki kurmamak koşuluyla, ara sıra kaçmanın yanlış bir tarafı yoktur.

Komal Chopra, “Git ve yap” diyor.

Her şey söylendi ve yapıldı, sevginin yükünü hafifletmek için hepimizin ona ihtiyacımız yok mu? Ve Alexandre Dumas’ın haklı olarak söylediği gibi – Evlilik zinciri o kadar ağır ki, dayanması iki kişi alıyor; bazen üç.

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu