Hakkımızda

Site Url:http://www.diyetlistesi.org/
Site Türü: Özgür ve Özgün Yayınlar
Kuruluş Tarihi: 29 Ekim 2020
Kullanabilir diller: Türkçe
Kurucusu ve sahibi: Enes Ateshiren
Sloganı:  Aradığınızdan Fazlasını Keşfedin!
 Aylık sayfa gösterimi : 1,1 milyon + *
Toplam içerik sayısı: 200 ** 30.10.2020 tarihine kadar olan içerik sayısıdır.
Hizmetleri: Reklam ve Sponsorluk
Bunun için Reklam ‘a gidin.

Halkturk29 Ekim 2020 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türkçe Özgür ve Özgün web sitesidir. İçerdiği bilgilerde; düzenli metin, bolca resim, bolca videodan oluşturularak, derlenmiş şekilde sunar. Bu sayede aradığınız bilgileri, başka hiçbir yerde aramanıza gerek duymamanızı sağlar. Buna istinaden de sloganı;

Aradığınızdan Fazlasını Keşfedin!” şeklindedir.

Biyografiler, Sağlık, bilim teknoloji, yaşam, yemek tarifleri, dizi önerileri, film önerileri, otomobil incelemeleri, telefon incelemeleri, diyet önerileri, kültür sanat makaleleri olmak üzere birçok kaynağı içinde barındırır.

Misyonumuz; Girilen bilgilerin, ziyaretçilerine başka yere gerek duymadan, hepsini bir arada bulmasını sağlamaktır.

Vizyonu: Aranan bilginin ilk ve tek kaynağı olmak.

Özellikle, biyografilerde ünlüler birçok kez kendi biyografilerini beğenmiş ve kendi sosyal medya hesaplarından paylaşmıştır. Hatta biyografiler, Halkturk’un aslında amacında olduğu bilgi yapı taşlarından biridir. Yani bir ünlü hakkında merak ettiğiniz her şeyi bir sayfada tutar. Biyografisi, resimleri, videoları, sosyal medya hesapları vs gibi.

Halkturk.com‘da bulunan bütün bilgi içeriklerine yorum yapılabilmektedir. Bilgilerde ise revize ve güncellemeler yapılmaktadır.

Halkturk’un tasarımı ise 2020 yılından bu yana, belirli aralıklarla (genelde 1 yılda bir) dönemde değiştirilir. Ancak en kararlı ve sade tasarımıyla, 2020 yılında büyük çaplı bir değişikliğe gitmiş ve herkes tarafından beğenilmiştir. Halkturk’un güncel tasarımına verdiği ad ise v7.8’dir.

Başa dön tuşu