Hayallere Adım Adım PHP Başlıyorum !

Lise yıllarında başlayan bilgisayar serüvenim ilk olarak bir arkadaşımın önerisiyle o zaman popüler olan blogger sitemi kurmakla başladı..2012 yılında açtığım hepfarkliolmakisterdim blog sitemi uzun yıllar boyunca hep sakladım..O zamanlar kendim web alanında bir şeyler başarabildiğimi hissetmek çok hoşuma gitmişti.Ayrıca bir yandan kimsenin seni tanımadığı bir yere özgürce düşüncülerini yazmak da beni mutlu ediyordu..

İLK DERS TEMEL HTML KODLARI

Daha sonra okul da biraz html ve grafik ile ilk adımları atmıştım.Kodlarla uğraşmak keyif veriyordu ancak o yıl yaşadığım bir hastalıktan sonra hayatım ve hayallerim bir anda alt üst olmuştu..Tek dileğim sağlıklı olmak ve hayata yeniden başlayabilmek için bana bir şans verilmesiydi..Yıllar sonra kendimi yeniden iyi hissetmeye başladım ancak psikolojisini atlatmak da çok zaman aldı.Daha sonra uzaktan eğitimle bilgisayar programlama başlayabildim.Webmaster forumlarında kazanç odaklı web site al,sat,geliştir gibi işleri yapmaya başladım ve aylık 300-500 kazanabiliyordum.

php ders gif

Hayatım boyunca daldan dala sürekli atlamayı seven biri olarak Photoshop,Php,Html her birinden azar azar öğrenmişim ama hiç birini meslek olarak edinecek dereceye gelemedim.Bu özelliğimi de en kötü yanım olarak nitelendirebilirim hayatta ki her şeyden çok çabuk sıkılan biriyim.Bu kötü yanımı değiştirmek adına hem Barış Özcan’ın videolarından da ilham alarak Zinciri Kırma yapmaya karar verdim.Zinciri kırmayarak her gün PHP Programlama üzerine derslere başlıyorum

Hedefim bu yıl sonunda kendi wordpres temamı kodlamış olmak 💪

Haydi ! O zaman Zinciri Kırma ve sende kendini geliştirmeye var mısın ?

Önerilen makaleler

2 Yorum

  1. Bu işlerde yol almak ve hayal ettiğiniz projeleri gerçeğe dönüştürmek için önemli bir adım PHP öğrenmek. Bence sabır gerektiriyor fakat meyvesi çok büyük. Umarım bu yolda başarılı olursunuz.

    1. Teşekkür ederim evet sektör büyük öğrenmek lazım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir