Güzellik&Makyaj

Kalıcı dudak renklendirme

Kalıcı dudak renklendirme ve Doğal dudak renklendirme;Stres, ağır tedaviler, bazı hastalıklar ve ilaçlar cilt bozuklukları ve pigmentasyon kayıpları gibi sonuçlara neden olabiliyor

Kalıcı dudak renklendirme ve Doğal dudak renklendirme;Stres, ağır tedaviler, bazı hastalıklar ve ilaçlar cilt bozuklukları ve pigmentasyon kayıpları gibi sonuçlara neden olabiliyor Bu gibi durumlarda yeni teknikler ve uygulamaların hayata geçtiğini dile getiren güzellik uzmanları, % yüz kalıcı olmasa da seneler boyu kalıcılık sağlanabilecek çözümler bulmanın olanaklı hale geldiğini belirtiyor.

Doğal dudak renklendirme

Kalıcı dudak renklendirme işlemi

Soluk ve beyaz dudaklar, hiperpigmentasyon kısaca pigmentasyon problemi yaşayanlar, vitiligo hastası olanlar, albinizim biçiminde doğuştan gelen pigmentasyon problemlerine çözüm üretilebiliyor. Güzellik Koçu Sinan İslam Yılmaz, bu biçim sorun yaşayanlar için, hem şekil bozukluklarını gidermek adına, bununla beraber yitik dudak pigmentasyonuna rağmen, kalıcı dudak renklendirme işleminin bu günün şartlarında en iyi çözüm yolu olduğunu ifade etti.

Dudak renklendirme

Kalıcı dudak renklendirme “Dudak renklendirme işlemi yalnızca danışanlarımızın devamlı renkli görünümüne sahip dudaklar istemesi için yapılan bir işlem değil. Güzellik sektöründeki çıkan her yenilik, muhakkak ihtiyaca dayalı bir biçimde yaratılıyor. Yani güzellik kaygısı dışında, bulunan yöntemleri çözüm üretebilmek için kullanmamız gerekmektedir.

Ben kalıcı makyaj uzmanı olarak danışanlarımın yüzünde mutlaka hata ararım. Çünkü amaç eksikleri bulup bunu en iyi hale getirmek. Hem kişiyi mutlu etmek hem de bir problem varsa bu durumu ortadan kaldırmak bence harika bir şey. Çeşitli sebeplerle dudaklarında pigmentasyon ya da asimetri gibi problem yaşayan kişiler mutlaka bu opsiyonu değerlendirmeli. Güzellik sektöründen en çok da bu şekilde yararlanılması gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu