Megamax nedir, faydaları, zararları, ne işe yarar, kilo aldırır mı?

Megamax 240 gr Toz

Megamax ismi verilerek içeriğinde birçok kilo aldırıcı niteliği taşıyan bitki, bitki kökleri, bitki karışımları ile hazırlanmış bir üründür. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığımızca da gerekli tetkikleri yapılarak özel bandrolleri ile kontrol altında tutulmuş ve kilo aldırıcı özellikleri ile ortaya çıkmış bitkilerden tamamen doğal olarak imal edilmektedir.

Bu ürün megamax kilo aldırıcı özelliği ile göz önüne çıkmasının sebebi ise içerisindeki bitkilerdir. Bu bitkiler ve karışımlarından kına kına, polen ektresi, epimedium ektresi, hindiba bitkileri bünyesinde kilo aldırıcı olma niteliğini bulundurmaktadır. Özellikle hindiba bitkisinin kontrolü altında bulunan bu kilo aldırıcı bitkilerin etkisi arttırılarak vücut içerisindeki denetimi sağlanmaktadır. Ayrıca kına kına bitkisinin iştah arttırması sayesinde halsizlik, yorgunluk, yemek yememe istekleri de giderilmeye çalışılmıştır. Polen ektresi ise tam bir kilo aldırıcı karışımdır. Protein ihtiyaçları başta olmak üzere vücudun ihtiyacı olan tüm doğal maddeleri bünyesinde içermesi sebebi ile etken bir kilo aldırıcı rol oynamaktadır.

Megamax Faydaları

Megamax düzenli olarak kullanıldığında  kilo almaya yardımcı üründür. Kilonuzu dengede tutabilirsiniz.  Kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

Megamax Zararları

Megamax toz zararlı mıdır? Megamax içerisinde kimyasal hiç bir madde yoktur. Megamax ürünü zararlıdır  diyemeyiz ama zarar göstermeyecek de diyemeyiz.  Ürünü kullanmadan önce uzmana danışmanızda fayda vardır.

Hindiba ile güçlendirilmiş olan kilo aldırıcı bitkilerin etkileri daha da arttırılarak kına kına bitkisinin sindirim üzerindeki rahatlatıcı özelliği ve sindirimi kolaylaştırıcılığı ile tüm bitkilerin kilo aldırıcı özellikleri ön plana çıkartılması sağlanmıştır. Megamax kilo aldırıcı doğal karışım ve bitkilerden imal edildikten sonra kapsül şeklinde tüketicilere sunulmuştur. Günde iki defa, megamax tok karnına kullanılarak oda sıcaklığında saklanabilmektedir.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.