Sevdiğim Tüm Erkeklere Film Konusu,Karakterleri

sevdigim tum erkeklere film

İnsanlara duygularını dile getirmek yerine kalemini eline alıp kağıtlara döken Lara Jean’in hayatı bir anda yazdığı Sevdiğim Tüm Erkeklere aşk mektupları etrafa dökülünce alt üst olmaya başlar..

Düşünsenize geçmişten bu yana aşık olduğunuz bütün erkekler hislerinizi aynı anda okuyup öğreniyor ..Peki şimdi ne olacak ?

Sevdiğim tüm erkeklere replik

Popüler bir aşk komedisi kitabından esinlenerek sinemaya uyarlanan film içinizi ısıtmaya ve tatlı bir aşk hikayesini hissettirmeyi başarıyor. Lara Jean hayatı boyunca hoşlandığı insanlara duygularını dile getiren aşk mektupları yazıp bir kutu da saklamıştır ancak bir gün aniden bütün mektuplar sahiplerinin ellerine geçer.Artık hiç bir şey Lara Jean için eskisi gibi olmayacaktır.Herkes onunla bunun hakkında konuşmak isterken o çareyi bir arkadaşıyla aşk oyunu oynamakta bulur ve birlikte bir anlaşma yaparlar.Bu oyunda Lara diğerlerinden kurtulmayı dilerken,Peter ise eski kız arkadaşını kıskandırmak ister.Ancak zamanla ikili birlikte çok güzel ve eğlence dolu vakitler geçirmeye başlayınca aşk kıvılcımları da yeşerir.Arkadaşlık duygularını yerini aşka bırakmaya başlar..

Film Karakterleri

Lara jean ve peter

Lara Jean Covey 

16 yaşında kendi halinde sessiz,sakin ve pek arkadaşı olmayan Lara Jean’in bir ablası birde küçük kız kardeşi vardır.Aşkı yaşamaktan korkup daha çok hayal etmeyi ve onu dair yazmayı seven Lara içinde güçlü bir karaktere sahip.Sadece bazı şeyleri risk alıp hayatta yaşamaktan ve getireceği sonuçlardan korkuyor..

Peter Kavinsky

Lara’nın yedinci sınıfta aşık olduğu ve ona mektup yazdığı Peter ile aşk oyunu yapıyorlar.Öz güvenli ve yakışıklı bir çocuk olan Peter aynı zamanda esprili ve arkadaş çevresi de geniştir.Okulun popüler çocuklarından biri olan adamımız aynı zamanda içinde derin yaralar saklıyor.Babasının küçük yaşta onu terk etmesi çok etkilemiş..

Film Yorumum

Gençlik romantik komedisi arayanlar için keyifli bir aşk yapımı ..Ancak mükemmel bir film beklemeyin sadece vakit geçirip içinizi ısıtmaya yeter.Oyuncular rollerini güzel yansıtmışlar ve o yaşadıkları hissi size yansıtabiliyorlar.

Romantizm istersen Koruyucu Meleğim Sıcacık Bir Aşk Hikayesi

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir