Şeyda Coşkun Diyetisyen

Şeyda Coşkun uzun süredir yaşam koçluğu yapıyor. Kendisini Hadise’ye nasıl kilo verdirdiğinden biliyoruz. Özellikle Hadise’nin büyük değişimden sonra ismi sıkça duyulmaya başlanan Şeyda Coşkun’u çoğu kişi diyetisyen sanıyor. Aslında diyetisyen değil ama kilo vermek için bir çok yöntem denemiş ancak başarılı olamamış müşterilerine yaşam koçluğu yaparak kalıcı kilo vermeleri konusunda oldukça iyi sonuçlar almasını sağlıyor.

 

Peki Şeyda Coşkun kimdir? Gazi Üniversitesi, beden eğitimi bölümünü bitiren Şeyda Coşkun tam bir spor bağımlısı. Beslenme ile ilgili bilgilerini ise yaşadığı kolit hastalığıyla ilgili sorunlarına borçlu bir nevi. Bağırsak sorunlarını hem beslenmeyle hem de sporla çözmüş olan Şeyda Coşkun, bu iki yaşam tarzını bir arada yaşıyor. Aslında hepimizin ne yiyip ne yememiz gerektiğini bildiğini fakat buna uymak konusunda sorunlarımız olduğunu söyleyen Coşkun, kendisini “kontrolör” olarak tabir ediyor.

 

Diyet sırasında müşterileriyle arkadaşlık yapan Şeyda Coşkun, yaşamlarının bu zorlu döneminde onlara her türlü konuda destek veriyor. Evde yemek yapan kişilerin eğitimden, müşterisinin ne yediğini tek tek sorgulamasına kadar her konuyla bizzat ilgilenen Şeyda Coşkun’un elinden kurtulmak da mümkün olmuyor. Şeyda Coşkun, bu başarısıyla sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerine yardımcı olmaya devam edeceğe benziyor.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.