Şeyda Coşkun Diyetisyen

In Doktorlar

Sponsor Reklamlar

Şeyda Coşkun uzun süredir yaşam koçluğu yapıyor. Kendisini Hadise’ye nasıl kilo verdirdiğinden biliyoruz. Özellikle Hadise’nin büyük değişimden sonra ismi sıkça duyulmaya başlanan Şeyda Coşkun’u çoğu kişi diyetisyen sanıyor. Aslında diyetisyen değil ama kilo vermek için bir çok yöntem denemiş ancak başarılı olamamış müşterilerine yaşam koçluğu yaparak kalıcı kilo vermeleri konusunda oldukça iyi sonuçlar almasını sağlıyor.

 

Peki Şeyda Coşkun kimdir? Gazi Üniversitesi, beden eğitimi bölümünü bitiren Şeyda Coşkun tam bir spor bağımlısı. Beslenme ile ilgili bilgilerini ise yaşadığı kolit hastalığıyla ilgili sorunlarına borçlu bir nevi. Bağırsak sorunlarını hem beslenmeyle hem de sporla çözmüş olan Şeyda Coşkun, bu iki yaşam tarzını bir arada yaşıyor. Aslında hepimizin ne yiyip ne yememiz gerektiğini bildiğini fakat buna uymak konusunda sorunlarımız olduğunu söyleyen Coşkun, kendisini “kontrolör” olarak tabir ediyor.

 

Diyet sırasında müşterileriyle arkadaşlık yapan Şeyda Coşkun, yaşamlarının bu zorlu döneminde onlara her türlü konuda destek veriyor. Evde yemek yapan kişilerin eğitimden, müşterisinin ne yediğini tek tek sorgulamasına kadar her konuyla bizzat ilgilenen Şeyda Coşkun’un elinden kurtulmak da mümkün olmuyor. Şeyda Coşkun, bu başarısıyla sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerine yardımcı olmaya devam edeceğe benziyor.

Tags: #Şeyda Coşkun #Şeyda Coşkun Diyet Listesi #Şeyda Coşkun Hadise #Şeyda Coşkun İletişim #Şeyda Coşkun Kimdir #Şeyda Coşkun Zayıflama Yöntemleri

author
Author: 
  Diyetisyen Hekimler Derdinize Derman Olacak
  Diyetisyen Hekimler Derdinize Derman Olacak
  Diyetisyen Hekimler Derdinize Derman Olacak Bizim ülkemizde
  Demet Akalın, hamilelik diyetine başladı…
  Demet Akalın, hamilelik diyetine başladı…
  Vitamin-minarel tüketimi milimi milimine hesaplanan programın ana
  Şeyda Coşkun 6 Günlük Diyeti
  Günde 1 saat yürüyüş Saat 16:00 ya
  Lineatabs Solusitan
  Lineatabs Solusitan
  Solusitan Lineatabs zayıflama Vücudunuzda büyük yıkımlara neden

  Leave a reply "Şeyda Coşkun Diyetisyen"

  Must read×

  Top