Nasıl Yapılır

Spam mesajları nasıl engellenir?

Cep telefonuna gelen reklam mesajları nasıl engellenir?

Spam mesajları nasıl engellenir,Gelmesini istemediğim mesajları nasıl engellerim? Hiç kimsenin istenmeyen aramalar, e-posta veya kısa mesajlar almayı sevmediğini söylemek güvenlidir. E-posta sağlayıcıları on yıllardır sizin için spam ile mücadele ediyor, ancak spam yapanların size test mesajları göndermesini veya akşam yemeğinde sizi aramasını sağlamak için çok az çalışma yapıldı.

Spam mesajları nasıl engellenir

Gelmesini istemediğim mesajları nasıl engellerim?

Neyse ki Google, yeni bir Spam Koruması özelliğini etkinleştiren Mesajlar mesajlaşma uygulaması için sunucu tarafı güncellemesiyle bunu değiştirmeye çalışıyor. Google, Spam Koruması özelliğinin nasıl çalıştığını tam olarak açıklamasa da, özellik açıldığında, aldığınız mesajların verileri Google’ın sunucularına gönderilir.

Gizliliğinizin Google tarafından bir kez daha ihlal edilmesini protesto etmeden önce, Spam Koruması özelliği aldığınız mesajların veya telefon numaranızın “gerçek içeriğini” göndermez. Google’ın milyonlarca kullanıcıdan topladığı bilgiler, büyük olasılıkla toplu olarak ileti gönderen ve spam iletileri ayıklayan numaralardan kalıpları belirlemek için kullanılacaktır.

Hepiniz Mesajlar’daki yeni Spam Koruması özelliğindeyseniz veya bununla hiçbir şey yapmak istemiyorsanız, aşağıdaki adım adım talimatlar size bunu nasıl etkinleştireceğinizi veya devre dışı bırakacağınızı gösterir.

Android’deki Mesajlarda Spam Korumasını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

  • Android akıllı telefonunuzda Mesajlar uygulamasını açın
  • Sağ üst köşedeki 3 noktalı Menü düğmesine dokunun
  • Ayarlar’a dokunun
  • Gelişmiş’e dokunun
  • Spam korumasına dokunun
  • “Spam korumasını etkinleştir” seçeneğini açın / kapatın

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu