İlişkiler

Erkekler Neden Aramaz? Neden Sizi Aramıyor?

İlk buluşması sonrası telefon bekliyorsunuz ancak sizi aramıyor mu?

Suçlu olduğu halde aramayan erkek,Kavgadan sonra aramayan erkek,Seviyorum deyip aramayan erkek,Gurur yapıp aramayan erkek,Aramayan erkek için ne yapmalı gibi bir çok sorular var.,

Erkekler neden aramaz

İlk görüşme sonrası telefon bekliyorsunuz fakat sizi aramıyor mu?  “erkekler neden aramaz?” sorusuna yanıtlar yazımızda. Erkeklerin dünyasını tanımanızı sağlayacak tüyolar için özel haberimizi okumaya devam edin.

Erkekler neden aramaz
Erkekler neden aramaz

Erkekler neden aramaz ;Eğer, hoşlandığınız erkeği elde etmek ve ilk buluşma sonrası doğru adımları atmak istiyorsanız, ilişkiler konusunda hem akademik eğitimi hem hayat bilgi birikimi olan Candan Ünal’ın biraz tatlı sert ama kesinlikle size yardım edecek tavsiyelerini dikkate alın.

1. Buluşmadan sonra erkek neden aramaz?

Erkekler neden aramaz
Erkekler neden aramaz

Sizi hiç yormadan cevabı söyleyeyim çünkü çok kolay: Aramak istemiyor! Bu kadar sade ve basit bir cevabı var esasında, sakın kendi içinizde bahaneler üretmeye çalışmayın. Eminim ilk anda bana karşı çıkacaksınız. Size göre gece çok güzel geçti, eğlendiniz, hoşlanmayan adam geceyi bu kadar uzun tutmazdı diye düşünüyorsunuz. İşlerinin yoğunluğundan, ailevi problemlerden falan aramamıştır, değil mi? Tabii canım, ben ne bilirim ki zaten?  Yalnız bir ricam olacak, ararsa siz de beni arayıp haber verin lütfen!

2. Aramayan erkeğe nasıl davranmalı?

Erkekler neden aramaz
Erkekler neden aramaz

Erkekler neden aramaz.Sevgili bayanlar, bildiğim en önemli aşk kuralını şimdi sizinle paylaşıyorum, sıkı durun! Konu aşk ise, yoğunluktan arayamamak yalandır! Lütfen önce bunu kabul edin, içinize iyice sindirin. Bir adam diğer bir ülkede savaşın ortasında muhabirlik yapmıyorsa, maden ocağında, yerin bilmem kaç kat altında kömür çıkarmıyorsa, telefonun olmadığı bir medeniyette yaşamıyorsa yani çok uç bir durum yok ise, muhakkak hoşlandığı kadını aramaya vakit bulacaktır. Ne yani, bu adam tuvalete de mi gitmedi hiç?

Hepimizin nerdeyse çift telefon taşıdığı çağımızda, kimse kimseyi yoğunluk gibi komik nedenlerden dolayı arayamaz olamaz. Ben bunu asla yutmam yani.

3. Hoşlanan, arayacağını söyleyen erkek neden aramaz?

Erkekler neden aramaz;İlk görüşmeniz’den sonra arayacağını söyleyerek aramayan bir adamı, neden aramadığını sormak için aramayın. Vereceği cevap yalanlarla dolu olacaktır. Canınız bunlara inanmak isterse ne ala, o zaman telefon elinizde, hemen çevirin numarayı. Boşverin, boşuna kontör harcamayın, ben söyleyeyim cevabı işte: Çok meşguldüm, arayamadım!

4. Gerçekten bir erkek istiyorsa, arar mı?

Yoğunluktan arayamamak, arkadaşlar, aile, tanıdıklar, sosyal çevre için oldukça geçerli ve gerçek bir sebep olabilir, kimse de buna itiraz etmez. Ancak kadın-erkek ilişkisinde, üstelik de ilişkinin başında bir adam gönüllüyse ne yapar eder arar. Bu formülü öğrenin ve yastığınızın altına koyun. Erkekler, istiyorsa arar.

5. Güzel bir geceden sonra erkekler neden aramıyor?

Şimdi tekrar dönelim ilk geceye, siz çok eğlendiniz, adamdan da hoşlandınız. Ayrılırken arayacağını söyledi ve aramadı. Bu durumda birkaç olasılık vardır. Size arayacağını söylemiştir çünkü yüzünüzden ve beden dilinizden, kendinden çok hoşlanmış olduğunuzu anlamıştır. Sizi üzmemekten çok, bir daha görüşmeyeceğinizi söylerse, vereceğiniz tepkiyle uğraşmak zor gelmiştir. Böyle bir yalanla durumu geçirmek, hem gecenin akılda iyi kalmasını sağlar, hem boşuna neden hoşlanmadığını anlatmak mecburiyetinde kalmaz.

6. Erkekler Hoşlanmadığı için mi aramak istemiyor?

Farklı bir yorumda, sizden insan olarak çok hoşlanmıştır, arkadaşlığınız, sohbetiniz ona keyif vermiştir ancak aradığı kadın siz değilsinizdir. Güzel bir dostluk yaşayabileceğinizi söylese, kadınsal egonuzu incitir diye susmuş, bu tehlikeyi göze almaktansa, hiç konuyu açmamayı tercih etmiştir.

7. Peki neden benimle birlikte oldu?

Öteki alternatif ise adam sizden hakikaten hoşlanmamıştır fakat o gece için meydana getirecek başka işi, planı, arayacağı ve daha güzel zaman geçireceği kimsesi yoktur. Canı yalnız kalmak istememiştir, geceyi bu şekilde atlatır.

8. İlk gece sevişmek erkekleri uzaklaştırır mı?

İlk gece sevişmek erkekleri kimi zaman uzaklaştırır, bazense yakınlaştırır. En sık karşılaşılan durum, tüm derdi sizi yatağa götürmek olan dost, sizinle sevişememiştir. Bu modellerde, şahısla ilk gece sevişip sevişmediğinizin bir önemi yoktur şundan dolayı her iki durumda da adam ertesi gün aramayacak ve mümkünse ortadan kaybolacaktır. Doğrusu gene karlısınız!

Peki sizin düşünceniz nedir bayanlar sizce erkekler neden aramıyor ? Hadi yorumlarda belirtin

halk

Biyografi, Nedir, Kimdir, Yemek, ve Faydalı Bilgiler ile insanları bu konularda bilgilendirmek en büyük keyif alanım..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu