Zayıflama Kampları Adresleri Nerede?

ADS

Yeni trend artık zayıflama kampları.Şehir stresinden uzak, kısa bir süreliğinede olsa bütün dertlerinizi bir kenara atarak zayıflama kamplarına gitmeyi kim istemez ? Ev’de kilo veremeyip bu kamplarda kilo veren birçok kişiden biride siz olabilirsiniz.

Kent yaşamı herkesi yoruyor. Yoğun iş temposu, trafik ve hava kirliliği, sağlıksız beslenme, hareketsizlik ve daha bir olumsuz etken kendimizi iyi hissetmememize hatta erken yaşlanmamıza yol açıyor. Kimi zaman ufak bir hafta sonu kaçamağı istiyoruz şehirden uzaklaşmak için, kimi zamanda uzun bir tatil. Monotonluğa sıkışıp kalmamak ve farklı bir şeyler yapmak adına artık standart tatillerden de hoşlanmıyoruz, alternatif bir şeylere ihtiyacımız var hepimizin! Tatil yaparken dinlenmek, eğlenmek ve kaybolan sağlığımıza geri kavuşmak istiyoruz. Eğer tüm bunların imkânsız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tatil yaparken sağlığınıza kavuşmak sandığınızdan çok daha kolay…

Zayıflama kampları, gelişmiş ülkelerde 1900 yılların başından beri başarılı bir şekilde varlıklarını sürdürüyorlar. Aralık ayının başına kadar zayıflama kampına gitmek isteyenler yurtdışına çıkmak zorunda kalıyorlardı. Fakat artık sağlığı bulmak için uzaklara gitmeye gerek yok. Çünkü aradığınız tatil ayağınıza geldi.

13 yıldır sağlıklı beslenme ve diyet tedavisi üzerine aralıksız çalışmalar yapan bir beslenme ve diyet uzmanı olarak artık bilimsel zayıflama kampı ile de sizlerle birlikteyim. Böylece yıllardır tamamını karşılayamadığım şehir dışı talepleri de karşılamam ve sizlerle buluşmam daha kolay olacak. Birlikte dinlenmenin ve eğlenmenin doruklarına ulaşacak ama aynı zamanda sağlığımızı geliştirecek ve yaşam kalitemizi yükselteceğiz.

13 yıldır çalışmalarımı sürdürdüğüm beslenme danışmanlık şirketim Diyet’in hizmet zincirine bir halka daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Dedeman Şile iş birliği ile çıktığımız sağlıklı yaşam yolculuğuna sizleri de davet ediyoruz.

“Aradıklarınızdan daha fazlasını size sunmak üzere yola çıkıyoruz”
Zayıflama Kampı’nı kurmadan önce gerçekleştirdiğimiz yoğun çalışma bizi yorgun düşürmedi, aksine sizlerle birlikte olmanın heyecanı var içimizde. Zayıflama Kampı’nın projelendirme aşamasında sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar bizim geleneksellikten sıyrılarak “farklı” olmamızı sağladı.

Diyet Zayıflama Kampı’nda zorunlu bir kalma süresi belirlemedik. Çünkü Zayıflama Kampı’mız hafta sonu tatilleri için uygun olduğu gibi, yıl boyunca da konaklamaya açık. Kısacası tercihlerinizi önemsiyoruz, kampımızı gördükten sonra ne kadar kalacağınıza siz karar veriyorsunuz.

Diyet’in, kısa vadeli değil uzun vadeli başarılara endeksli çalışma felsefesi Zayıflama Kampı’nda da sürüyor. Çünkü sağlıkta yaşam boyu başarı sağlamak gerekli. Bu nedenle de biz Diyet Ekibi olarak kısa süreli gerçek olmayan mucizeleri sizlere sunmak yerine uzun vadede başarı sağlayacağınız bir sistemle yola çıkıyoruz.

Diyet Zayıflama Kampı kadrosu konusunda deneyimli ve bilgili uzmanlardan oluşuyor. Sağlıklı yaşamın ve sağlıklı zayıflamanın kilit noktası olan sağlıklı beslenmeyi diyetisyenlerimizin eşliğinde öğrenme, uzman spor hocalarımız ile spor yapma şansına sahipsiniz. Ayrıca kampın kalabalığının içinde kaybolma riskiniz yok. Çünkü kamp programımız hem kişisel görüşmeler ve uygulamalar hem de grup aktiviteleri içeriyor. Sağlıklı beslenmeyi öğrenmekte kişisel görüşmelerin önemi ne kadar büyük ise, bu alışkanlıkları yaşam boyu kazanma konusunda da grup eğitimleri önemli. Diyet Zayıflama Kampı’nda sizlere maksimum başarıya endeksli böyle bir porgram hazırladık.

“Şile’nin eşsiz doğası ile genç kalmak çok kolay”
Şile eşsiz doğası nedeniyle çok sevdiğim ve sık sık gittiğim şirin bir yöre oldu her zaman. Şimdi sağlıklı bir yaşam için sizleri de Şile’ye davet ediyoruz.

Kentin gürültüsünden ve kirliliğinden uzaklaşmak için ideal bir yer Şile. Uçsuz bucaksız ormanları ile temiz havanın kendiliğinden ciğerlerinizi bulduğu küçük bir tatil beldesi. Altın renkli kumsalı uçsuz bucaksız bir şekilde ayağınızın altında uzanırken, masmavi deniz ve dalga sesleri temizliyor belleğinizi.

“Dedeman kalitesi ve güvencesi ile…”
Konforundan ve güvenilirliğinden hiçbir zaman taviz vermemiş olan Dedeman, Şile’de de sizleri yalnız bırakmıyor. Diyet Zayıflama Kampı’nda Dedeman konforunu her an yaşayacaksınız. Bütün ihtiyaçlarınızın düşünülerek tasarlandığı manzaralı odaları ile tatilin ve derin bir uykunun keyfine varmanız son derece kolay olacak.

Açık-kapalı yüzme havuzu ve son teknoloji fitness merkezi ile enerji harcamanızı arttıracak ve egzersizin aslında çok eğlenceli bir aktivite olduğunu keşfedeceksiniz. Boş zamanlarınızda oyun salonunda kamp arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Her gün sizinle buluşacağımız ve sağlıklı beslenme tüyolarını paylaşacağımız toplantı salonumuzda son derece konforlu ve rahat. Deniz havasının orman havasına karıştığı yürüyüş parkurunda kendinizi yenileyecek, basketbol sahasında kamp arkadaşlarınız ile yapacağınız maçlarda takım ruhunu içinizde hissedeceksiniz.

Türkiye’de bir ilk: Zayıflama kampında seçmeli menü sistemi
Yanlış duymadınız. 13 yıllık meslek yaşantımda herkesin birbirinden farklı olduğunu her görüşmemde daha iyi özümsemiş ve yemek yemenin aynı zamanda sosyal bir olgu olduğunu savunan bir beslenme uzmanı olarak Diyet Zayıflama Kampı katılımcılarını çorba ve salatadan farklı bir menü diyarına çıkarma kararı aldım. Ekibimin desteği ve Dedeman Şile’nin uzman aşçılarının da yardımı ile bu fikrimi gerçeğe dönüştürmekte zorlanmadım. Diyet Zayıflama Kampı seçmeli menüsü ile hem lezzetin keyfini çıkaracak hem de sağlıklı beslenmenin doğasını kavrayacaksınız. Size işe yaramayan mucize formüller sunmak yerine, Türk mutfağının enfes tatları arasında geçecek bir lezzet yolculuğu vaat ediyoruz.

Daha Fazla Göster
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün